Reklama

Konkursy

Regulamin konkursu „Sportowe zmagania z «Niedzielą»”

1. Konkurs „Sportowe zmagania z «Niedzielą»” organizowany jest przez Tygodnik Katolicki „Niedziela” z siedzibą w Częstochowie, ul. 3 Maja 12.

2. Konkurs trwa od dnia 7 do 22 sierpnia 2022 r.

3. Udział w konkursie polega na udzieleniu odpowiedzi na trzy pytania zamieszczone w wydaniu „Niedzieli” z datą 7 sierpnia 2002 r. i przesłaniu ich na kartce pocztowej pod adresem redakcji.

4. Jeden uczestnik może przysłać tylko jedną kartkę z odpowiedziami.

5. Wśród uczestników, którzy udzielą poprawnych odpowiedzi na konkursowe pytania, zostanie wylosowanych 12 nagród. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w numerze „Niedzieli” z datą 11 września 2022 r.

6. Nagrodami w konkursie są: okolicznościowy plecak Tour de Pologne, książka z autografem Czesława Langa pt. „Zawodowiec. Czesław Lang”, zdjęcia z autografem Czesława Langa oraz tzw. smycze wyścigu Tour de Pologne.

7. Nagroda w konkursie nie podlega wymianie.

8. Nagroda zostanie przesłana pocztą pod adres zamieszczony przez uczestnika na kartce pocztowej z przesłanymi odpowiedziami. Adres ten pozostanie jedynie do wiadomości Instytutu „Niedziela”.

11. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Instytutu „Niedziela”.

12. Zgłoszenie udziału w Konkursie oznacza akceptację jego zasad przewidzianych w niniejszym Regulaminie.

13. Biorąc udział w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie przez Tygodnik Katolicki „Niedziela” swoich danych osobowych, podanych w zgłoszeniu do konkursu w celu realizacji obowiązków związanych z przeprowadzeniem Konkursu na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.

RODO

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instytut NIEDZIELA z siedzibą w Częstochowie, ul. 3 Maja 12, 42-200 Częstochowa.

W organizacji został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: [tel: 506 744 552] [MAIL: rodo@niedziela.pl].

Reklama

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia konkursu

„Sportowe zmagania z „Niedzielą”.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przez Pani/Pana zgody na ich przetwarzanie (zgłoszenie do konkursu jest wyrażeniem zgody).

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie przez okres czasu wymagany do zakończenia procesu konkursu (30. 11. 2022 r).

Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podaje Pani/Pana swoje dane dobrowolnie.

2022-08-01 11:58

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Regulamin Konkursu Niedzieli „Moja najlepiej przeżyta wizyta duszpasterska”

1. Organizatorem konkursu jest Tygodnik Katolicki „Niedziela”.

CZYTAJ DALEJ

Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca

[ TEMATY ]

pierwsze soboty miesiąca

Karol Porwich/Niedziela

Osobom, które będą uczestniczyć w pierwszosobotnich nabożeństwach, Maryja obiecuje towarzyszenie w chwili śmierci i ofiarowanie im wszystkich łask potrzebnych do zbawienia.

1. Wielka obietnica Matki Bożej Fatimskiej

CZYTAJ DALEJ

Łódź: Bieg do Pękniętego Serca

2022-12-03 12:00

[ TEMATY ]

archidiecezja łódzka

Fundacja Życie

Kilkunastu biegaczy łódzkich uczciło pamięć Dzieci z Przemysłowej. Bieg odbył się w 80. rocznicę utworzenia obozu nazywanego „Małym Oświęcimiem”.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję