Reklama

Aspekty

W pierwszą sobotę maja pielgrzymowali do Rokitna

Tradycyjnie, w pierwszą sobotę miesiąca, do sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie, pielgrzymował Fatimski Apostolat Niepokalanego Serca Maryi.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Za każdym razem uczestnicy pielgrzymki wypełniają cztery warunki, o które prosiła Maryja w 1917 r. w Fatimie, a więc spowiedź, Komunię świętą wynagradzającą, Różaniec oraz medytację nad jedną tajemnicą różańcową w duchu wynagrodzenia za bluźnierstwa i grzechy przeciwko Matce Najświętszej. Informacje na temat pielgrzymki można znaleźć na stronie www.wpierwszesoboty.pl

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2023-05-06 22:28

Oceń: +1 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

W pierwszą sobotę miesiąca pielgrzymowali do Rokitna

Jak w każdą pierwszą sobotę miesiąca, tak i 3 grudnia, do sanktuarium w Rokitnie przybył z pielgrzymką Fatimski Apostolat Niepokalanego Serca Maryi.

Od samego początku grupę prowadzi ks. Andrzej Oczachowski, obecnie proboszcz parafii pw. św. Michała Archanioła w Nowej Soli. Za każdym razem celem pielgrzymki z Międzyrzecza do Rokitna jest wypełnienie warunków nabożeństwa, o które Maryja prosiła w Fatimie, a więc spowiedzi, Komunii świętej wynagradzającej, Różańca oraz medytacji nad jedną tajemnicą różańcową.
CZYTAJ DALEJ

Uznanie prawdy o sobie stawia nas we właściwej relacji do siebie, drugiego człowieka i Boga

2025-07-10 09:03

[ TEMATY ]

homilia

rozważania

Adobe Stock

Rozważania do Ewangelii Mt 13, 54-58.

Piątek, 1 sierpnia. Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła
CZYTAJ DALEJ

Ukraina: Kościół modli się za ofiary rosyjskiego ataku na Kijów

2025-08-01 17:03

[ TEMATY ]

modlitwa

Ukraina

ataki na Kijów

PAP/SERGEY DOLZHENKO

Ratownicy pracują na miejscu rosyjskiego ataku na dziewięciopiętrowy budynek mieszkalny w Kijowie na Ukrainie, 31 lipca 2025 r.

Ratownicy pracują na miejscu rosyjskiego ataku na dziewięciopiętrowy budynek mieszkalny w Kijowie na Ukrainie, 31 lipca 2025 r.

W dniu żałoby ogłoszonym w stolicy Ukrainy 1 sierpnia w związku z licznymi ofiarami nocnego rosyjskiego ataku na Kijów biskup kijowsko-żytomierski Witalij Krywicki SDB zapewnił o modlitwie w intencji pokoju. „Opłakujemy i modlimy się! W dniu żałoby naszej stolicy po ofiarach kolejnego bestialskiego ataku okupantów łączymy się z rodzinami zmarłych i wszystkimi poszkodowanymi” - napisał hierarcha na portalu społecznościowym.

Biskup podkreślił, że ukraińska młodzież uczestnicząca w Jubileuszu Młodzieży w Rzymie jest duchowo zjednoczona ze wszystkimi, którzy ucierpieli w wyniku kolejnego aktu przemocy.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję