Reklama

Muzyczne DarY

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

12.12.2011

1. Maleo Reggae Rockers - Zegarmistrz światła (3) ↑

2. Bęsiu - Pułapka (bz) •

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

3. Habakuk - Kryzys (1) ↓

4. Love Story - Talitha Kum (6) ↑

5. TRANSITUS - Sześć sióstr (7) ↑

6. Mietek Szcześniak - Signs (5) ↓

7. Elektryczne Gitary - Cud nad Wisłą - Historia (4) ↓

8. Luxtorpeda - Za wolność (10) ↑

9. Raz.Dwa.Trzy. - Jego gest, Jego wzrok, Jego imię (8) ↓

10. Piotr Rubik & Zbigniew Książek feat. Grzegorz Wilk - Strażnik Raju (12) ↑

11. De Press - Papieskie Ślady - Amen (bz) •

12. Magda Anioł - Idealne połączenie (13) ↑

13. Jan Trebunia-Tutka & Mirosław Kowalik - Nuta politycno (9) ↓

14. Universe - Zacznij od dziś (N/16) ↑

15. Katolika Front - Psalm 51 (N/20) ↑

16. Beata Bednarz - Życia cud (15) ↓

17. Euangelion - Jeśli chcesz pójść (18) ↑

18. Muniek Staszczyk feat. Anna Maria Jopek - Dzieje grzechu (19) ↑

19. Gospel Rain - Przybądź z czterech stron (17) ↓

20. Full Power Spirit - Jestem (N)

2011-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Słowo metropolity gdańskiego nt. korzystania z posługi duszpasterzy Kościoła Polskokatolickiego

2026-07-22 19:01

[ TEMATY ]

Archidiecezja gdańska

Archidiecezja Gdańska

Z chrześcijańską troską i pasterską odpowiedzialnością zwracam się dzisiaj do Was wszystkich w sprawie, która dotyka samej istoty naszej wiary, jedności Kościoła oraz godności sprawowania świętych sakramentów i sakramentaliów.
CZYTAJ DALEJ

Nowenna do św. Szarbela

[ TEMATY ]

św. Charbel

św. Charbel Makhlouf

Szarbel Makhlouf

św. Szarbel

Mat.prasowy

Nowennę można rozpocząć w dowolnym czasie. Uroczyście jest odprawiana w klasztorze w Annai jako przygotowanie do trzeciej niedzieli lipca, głównej uroczystości poświęconej świętemu Szarbelowi, na pamiątkę jego święceń kapłańskich 23 lipca 1859 roku.

Przedstawiajmy swe intencje miłosiernemu Bogu za wstawiennictwem świętego Szarbela. Odprawiających ją zachęca się do codziennej Komunii Świętej.
CZYTAJ DALEJ

Sąd uwzględnił zażalenie KRRiT - prokuratura musi ponownie zbadać sprawę znieważenia hymnu Polski

2026-07-23 09:50

[ TEMATY ]

hymn

KRRiT

KRRiT

Sąd Okręgowy w Warszawie uwzględnił zażalenie Przewodniczącej Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na decyzję o odmowie wszczęcia śledztwa dotyczącego znieważenia hymnu Rzeczypospolitej Polskiej. Sąd uznał, że prokuratura błędnie oceniła sprawę już na jej wstępnym etapie i nie przeprowadziła podstawowych czynności, które pozwoliłyby rzetelnie wyjaśnić okoliczności zdarzenia.

Sprawa dotyczy wydarzeń z 29 marca 2026 r. podczas transmitowanej w serwisie YouTube konferencji poprzedzającej galę PRIME MMA 16. W trakcie wydarzenia publicznie zmieniono słowa pierwszej zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję